کرت راسل از مشاهده یوفو همراه با فرزندش در دهه ۹۰ میلادی می‌گوید

کرت راسل از مشاهده یوفو همراه با فرزندش در دهه 90 میلادی می‌گوید

در سال ۱۹۹۷، کرت راسل (Kurt Russell) بازیگر سرشناس هالیوود هنگام پرواز با هواپیمای شخصی خود، نورهای مرموزی را در آسمان مشاهده کرد. او به طور ناخواسته در بطن ماجرایی قرار گرفت که یکی از نمادین‌ترین موارد مشاهده یوفو توصیف شده است.

برای رصدکنندگان اشیای ناشناس پرنده و به اصطلاح، شکارچیان بشقاب پرنده و یوفو؛ واقعه‌ای که از آن به عنوان نورهای فینیکس (Phoenix lights) یاد می‌شود بسیار حائز اهمیت است. این مورد مشاهده یوفو که به سال ۱۹۹۷ باز می‌گردد، در برخی از ایالت‌های جنوبی امریکا و حتی شمال مکزیک گزارش شد و ویدیوهایی نیز از آن به ثبت رسید.

تعداد زیادی از شاهدین عینی ادعا می‌کنند که نورهای معلقی در آسمان با چیدمان مثلثی شکل را دیده‌اند و به هیچ وجه آن را یک پدیده‌ی عادی نمی‌دانند. به استناد یکی از گزارش‌های منتشر شده، این نورها ابتدا به آهستگی از شمال غرب به سمت شمال شرق در حال حرکت بودند و سپس با تغییر مسیر به سمت جنوب، از دیدرس خارج شدند.

اما یکی از اولین گزارش‌ها در این خصوص را خلبانی به نهاد مربوطه ارائه داد که پیش‌تر نامش فاش نشده بود؛ حالا می‌دانیم این خلبان بی نام و نشان، کسی نبوده است جز کرت راسل که نورهای فینیکس را هنگام پرواز با هواپیمای شخصی خود مشاهده کرد.

این بازیگر سرشناس که در فیلم‌هایی چون «فرار از لس آنجلس» و «نگهبانان کهکشان ۲» ایفای نقش کرده، اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی به تشریح آن واقعه پرداخته است.

ظاهرا در آن مقطع راسل چیزی را که به همراه پسرش دیده بود چندان جدی نگرفت و موضوع را فراموش کرد؛ اما او چند سال بعد به طور اتفاقی و همراه با همسرش، برنامه‌ای تلویزیونی را که درباره یکی از جنجالی‌ترین موارد مشاهده یوفو بود تماشا می‌کند. در این برنامه ضمن اعلام اینکه بیش از ۲۰ هزار نفر آن نورهای عجیب در آسمان را دیده‌اند، به خلبانی اشاره شد که به عنوان یکی از نخستین افراد، گزارش واقعه را داده و اینجا بود که راسل همه چیز را دوباره به یاد آورد و دریافت که بحث پیرامون همان واقعه است.

درباره نورهای فینیکس

این عبارت به رویدادی اشاره دارد که منجر به مشاهده اشیای ناشناس پرنده توسط هزاران نفر در ایالت‌های نوادا و آریزونای امریکا و همین‌طور سونورای مکزیک شد. زمان این مجموعه مشاهدات، به تاریخ ۱۳ مارس سال ۱۹۹۷ باز می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *