کف پایی سه بعدی چه ویزگی های دارد و آیا کف پایی ۴ و ۵ بعدی هم وجود دارد ؟

کف پایی سه بعدی چیست | کف پایی های سه بعدی در انواع مدل های مختلف توسط برند های مختلف تولید می شوند و برای نگهداری خودرو و تمیز نگه داشتن خودرو ضروری هستند و حتما باید تهیه شوند .

ایا کف پایی ۵ بعدی نیز وجود دارد ؟
باید گفت بله ، وجود دارد ، کف پایی های ۵ بعدی تفاوت های بسیار زیادی از کف پایی های سه بعدی ندارند و بیشتر نوع طراحی ان ها متفاوت می باشد .

کف پایی های ۵ بعدی دارای طرح ها و شیار های سه بعدی روی کف پایی می باشند که باعث می شوند از گردوخاک بهتر جلوگیری شود و اگر اب بر روی کف پایی ریخته شود در کل کف پایی پخش شده و باعث جمع شدن اب نشود ، این ها بر خی از ویژگی های کف پایی های ۵ بعدی هستند .

ولی به صورت کلی تفاوتی با کف پایی های سه بعدی ندارند و شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند و کیفیت بسیار بالایی دارند و مقاومت و دوام بالایی دارند و به عنوان کت شلوار خودرو شما می باشند .
کف پایی سه بعدی چیست ؟
کف پایی های سه بعدی یکی از نوع های کف پایی خودرو می باشند که کاملا قالب کف خودرو می باشند و تمامی کف خودرو را مانند یک قالب در بر می گیرند و از هرگونه نفوذ گردوغبار و اب جلوگیری می کنند و حتی در در هوای سرد و فصل زمستان بعنوان عایق سرما نیز عمل می کند و مانند عایق کف خودرو می شود .

همچنین کف پایی سه بعدی باعث می شود خودرو شما زیبا تر دیده شود و ظاهری اسپرت به خودرو شما می دهد و حتی شما می توانید رنگ کف پایی خودرو خود را با رنگ داشبورد و صندلی ها هماهنگ کنید تا زیبایی خودرو دو چندان شود .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت https://tehlux.com/what-is-a-3d-sole-and-are-there-4-and-5-dimensional-soles/ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *